PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=887}

Człowiek z księżyca

Man on the Moon
7,2 46 481
ocen
7,2 10 1 46481
7,7 24
oceny krytyków
Człowiek z księżyca
powrót do forum filmu Człowiek z księżyca

Jako ze jestem wielkim fanem Jima Carreya postanowiłem obejrzeć film ze względu na niego i szereg pochlebnych opinii na tym forum spodziewałem się się świetnego komediodramatu a wyszło jak wyszło temat bardzo ciekawy pomysł też niestety wykonanie pozostawia wiele do życzenia tak naprawdę jedyny plus to Jim Carrey jego gra była super tak naprawdę tylko on trzyma ten film w ryzach uważam ze to jeden z jego najsłabszych filmów w całej karierze ale każdy ma prawo do własnego zdania.

ocenił(a) film na 6
numer6

Muszę się zgodzić, bo mam te same odczucia po obejrzeniu filmu. Szczerze spodziewałam się czegoś lepszego.

ocenił(a) film na 7
numer6

Co rozumiesz przez, parafrazując, niezbyt dobre wykonanie? Scenariusz, gre aktorów drugoplanowych, ujęcia, montaż? Napisałeś zdanie "każdy ma prawo do własnego zdania" chyba tylko po to, żeby nikt nie mógł negatywnie ocenić twojej opinii, która nie jest poparta żadnymi argumentami, więc po co tworzysz temat do dyskusji? Żeby powiedzieć, że film jest wg ciebie słaby? Do tego wystarczy wystawienie oceny...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones