filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Robert
1990
http://www.filmakademiet.dk
Duńska Akademia Filmowa
Robert
Najlepszy film
wygrane
Taniec z Regitze
(1989)
Kaspar Rostrup
Najlepsza aktorka
wygrane
[Ghita Nørby]
Ghita Nørby
jako Regitze w filmie
Taniec z Regitze
(1989)
Najlepszy aktor
wygrane
[Frits Helmuth]
Frits Helmuth
jako Karl Aage w filmie
Taniec z Regitze
(1989)
Najlepsza aktorka drugoplanowa
wygrane
[Helle Ryslinge]
Helle Ryslinge
jako Lotta w filmie
Lykken er en underlig fisk
(1989)
Najlepszy aktor drugoplanowy
wygrane
[Tom McEwan]
Tom McEwan
jako Ronnie w filmie
Århus by night
(1989)
Najlepszy scenariusz
wygrane
Miraklet i Valby
(1989)
Stig Larsson
,
Åke Sandgren
Czternastoletni geniusz komputerowy konstruuje wehikuł czasu.
Najlepsza charakteryzacja
wygrane
Taniec z Regitze
(1989)
Najlepsza muzyka
wygrane
Lykken er en underlig fisk
(1989)
Thomas Koppel
Najlepsza scenografia
wygrane
Miraklet i Valby
(1989)
Henning Bahs
Czternastoletni geniusz komputerowy konstruuje wehikuł czasu.
Najlepsze kostiumy
wygrane
Miraklet i Valby
(1989)
Manon Rasmussen
Czternastoletni geniusz komputerowy konstruuje wehikuł czasu.
Najlepsze zdjęcia
wygrane
Miraklet i Valby
(1989)
Dan Laustsen
Czternastoletni geniusz komputerowy konstruuje wehikuł czasu.
Najlepszy dźwięk
wygrane
Århus by night
(1989)
Niels Arild
Najlepszy film zagraniczny
wygrane
Krótki film o zabijaniu
(1987)
Krzysztof Kieślowski
Młody chłopak brutalnie morduje taksówkarza. Wobec braku okoliczności łagodzących zostaje skazany na karę śmierci.
Najlepszy krótkometrażowy film dokumentalny
wygrane
Med døden inde på livet
(1989)
Dola Bonfils
Najlepszy montaż
wygrane
Århus by night
(1989)
Birger Møller Jensen
Wyróżnieni w roku 1990
Miraklet i Valby
(
4/4
)
Taniec z Regitze
(
4/4
)
Århus by night
(
3/3
)
Lykken er en underlig fisk
(
2/2
)
Krótki film o zabijaniu
(
1/1
)
Med døden inde på livet
(
1/1
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.